واحد زیبایی زنان (جراحی و غیر جراحی)

جراحی زیبایی واژن


امروزه با توجه به موج عظیم اطلاعاتی که انسان ها می توانند از طریق شبکه های اجتماعی، کتاب ها، سایت های آموزشی و … بدست آورند که این امر موجب افزایش سطح آگاهی در تمامی افراد با توجه ویژه بانوان می شود. در گذشته حتی یک خانم جرات تصور فکر کردن به خود از لحاظ مشکلات ناحیه تناسلی را نداشت، حتی در صورتی که از لحاظ مسائل جنسی همچون؛ حس و میل جنسی و ارگاسم مشکلاتی داشت نمی توانست آن مسائل را با فردی، حتی همسر خود درمیان بگذارد و اطلاعاتی در این زمینه نداشت که به چه پزشکی مراجعه کند.

درگذشته بسیاری از بانوان از مشکلات خاص خود رنج می بردند درحالیکه حتی آنها را با همسر خود نیز نمیتوانستند در میان بگذارند و یا نمیدانستند که باید به کجا و چه پزشکی مراجعه کنند. با افزایش سن ،بارداری ،زایمان ،تغییرات ناشی از وزن ،یائسگی و….تغییراتی در دستگاه تناسلی و بافت واژن بوجود می آید که هم از نظر ظاهری و هم عملکرد آنها را دچار اختلال می سازد. تعدادی از آنها عبارتند از :

گشادی واژن ،بی اختیاری ادراری ، حالت افتادگی و چروکیدگی ناحیه لابیا ،بزرگی و تیرگی لابیا ..‌

که نه تنها از نظر ظاهری فرد را دچار مشکل و کمبود اعتماد به نفس هنگام رابطه جنسی میکند ،بلکه عملکرد دستگاه تناسلی را تحت تاثیر قرار داده ،سبب اختلالات جنسی ،کاهش لغزندگی ،کاهش ارگاسم یا اوج لذت جنسی و …شده و در روابط زناشویی اختلال ایجاد می کند. همچنین نیاز جامعه ی امروز حفظ سلامتی روانی و جسمی و جنسی بانوان یائسه بوده ،روشهای جوانسازی وارینال در بهبود ظاهر و عملکرد دستگاه تناسلی بسیار موثر بوده و در کاهش مشکلات جنسی بانوان یائسه ،نظیر خشکی واژن ، بی اختیاری ادراری و …حرف اول را می زند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو وقت در کلینیک تخصصی دکتر تاج دینی، با ما در ارتباط باشید.

زیبایی زنان


بخش دوم عملها و اقدامات زیبایی بانوان که در مطب دکتر نرگس تاج دینی انجام می گردد، مسائل مرتبط با زیبایی صورت ، جوانسازی ودرمان پس از مشکلات طبی است
که اهم‌آنها عبارتند از :
⇐ رفع ترکهای دوران بارداری و ناشی از تغییرات وزن
⇐ درمان لک های پوستی ناشی از بارداری
⇐ پاکسازی و لایه برداری و جوانسازی پوست
⇐ میکرودرم ابریشن
⇐ درمان آکنه
⇐ جوانسازی و رفع چین و‌چروکها (مولتی سیستم )
⇐ امواج ‌رادیو فرکوئنسی ،سیستم‌ایتالیایی
⇐ مزوتراپی ، بوتاکس ،پی ار پی
⇐ ماساژ درمانی و ریلکسیشن صورت
⇐ لیزر موهای زائد هورمونی
⇐ لاغری موضعی (مولتی سیستم رادیو فرکوئنسی ، شاک ویو ، کویتیشن ،دستگاه ایتالیایی )برداشت موضعی چربی و ترنسفر و تزریق چربی و…..

گشادی واژن


گشادی واژن واقعیتی است که باعث آزردگی بسیاری از خانم ها می شود. در ادامه به بیان علت گشادی واژن پرداخته و در انتها روشی موثر برای درمان گشادی واژن معرفی می شود. واژن خانم ها در طول عمرشان تغییرات زیادی می کند. واژن به گونه ای طراحی شده است که برقراری رابطه جنسی و تولد نوزاد را امکانپذیر می کند. هر دو رویداد (برقراری رابطه جنسی و زایمان) و همچنین افزایش سن تاثیراتی بر واژن می گذارند و یا منجر به گشادی واژن می شوند. درک این تغییرات به شما کمک می کند زمان بروز مشکلات و نوع آنها را تشخیص دهید.

علل گشادی واژن : تغییرات وزن ،بارداری،زایمان (بویژه زایمان طبیعی و مشکل)،روابط جنسی مکرر ، یائسگی

علائم گشادی واژن که نیازمند اقدام درمانی است: صدای واژن ، بی اختیاری ادراری ، مشکل رابطه، زناشویی برای خود یا همسر، (احساس گشادی ،کم‌بودن حس جنسی ، اختلال ارگاسم و…)، عفونتهای مکرر مقاوم به درمان

درمان گشادی واژن : بستگی به علت بوجود اورنده ، شدت علائم ،سن بیمار و مسائل دیگر نظیر تمایل به فرزند آوری و…دارد. دو روش عمده ی جراحی و غیر جراحی برای درمان گشادی واژن وجود دارد: روش جراحی برای کسانی که گشادی متوسط تا شدید دارند و بی اختیاری ادراری و افتادگی رحم و مثانه و … دارند مناسب است.روشهای غیر جراحی شامل ورزشهای کگل ،استفاده از انرژی لیزر، آر اف و … می باشد‌.

بر اساس اصل بیمار محوری : انتخاب دقیق روش درمانی برای هرفرد ،توضیح کامل مزایا و معایب روشهای درمانی و درصد واقعی انتظار از درمان اتفاقی است که توسط یک پزشک متخصص زنان با تجربه و دلسوز و به دور از مسائل و هیاهوهای تجاری اتفاق خواهد افتاد .

زنبیل خرید